„Ačiū tau, medike“ – piešinių konkursas Vaikų ligų skyriuje

2015-11-26
20151113_140408-1200x829.jpg

Vienas svarbiausių kovos su korupcija elementų yra antikorupcinis švietimas.

Siekiant įgyvendinti Lietuvos teisės aktuose numatytus antikorupcinio švietimo tikslus, norint skatinti visuomenės aktyvumą bei suinteresuotumą kovoje su korupcija, ugdyti jaunimo antikorupcines nuostatas, jau antrą kartą VšĮ Trakų ligoninė, pagal VšĮ Trakų ligoninės 2015-2017 metų korupcijos prevencijos programos įgyvendinimo priemonių planą, organizavo piešimo konkursą „Ačiū Tau, medike“.

Piešimo konkurse dalyvavo vaikai, kurie spalio mėnesį gydėsi VšĮ Trakų ligoninės Vaikų ligų skyriuje. VšĮ Trakų ligoninės Korupcijos prevencijos komisijos nariai sulaukė nemažai spalvingų piešinių įvairia piešimo technika. Pasak, Vaikų ligų skyriaus vedėjos Marijos Školnik ir skyriaus vyresniosios slaugos administratorės Rūtos Dzevenkauskienės, vaikai noriai dalyvavo konkurse, stengėsi kuo įdomiau atskleisti konkurso tematiką.

2015 m. lapkričio 9 d. Korupcijos prevencijos komisija išrinko tris nugalėtojus – Kamilę Agintavičiūtę (10 m.), ir broliukus Oktavijų Paškauską (6 m.), Kornelijų Paškauską (4 m.). 2015 m. lapkričio 13 d. VšĮ Trakų ligoninės Vaikų ligų skyriuje Kamilei Agintavičiūtei direktorius Arkadij Goldin įteikė padėkos raštą ir dovanėlę prisiminimui. Broliukus Paškauskus, negalėjusius sudalyvauti įteikime, padėkos ir dovanėles pasiekė vėliau.

Šiuo konkursu tikimasi prisidėti prie korupcijos mažinimo, ugdant jaunąją kartą antikorupcine dvasia – ugdyti vertybines nuostatas ir plėtoti gebėjimus, reikalingus susiformuoti jaunų žmonių bei jų ugdytojų pilietinei pozicijai korupcijos atžvilgiu.
Primename, jog pastebėję VšĮ Trakų ligoninėje korupcijos apraiškų, galite kreiptis ir apie tai pranešti ligoninės administracijai arba skambinti visą parą veikiančiu STT „karštosios linijos“ telefonu Vilniuje (8 5) 266 3333, elektroniniu paštu pranesk@stt.lt.

VšĮ Trakų ligoninės
Korupcijos prevencijos komisija

Dėkojame visiems konkurso dalyviams!