Anesteziologijos – reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyrius

Skyriuje dirba gydytojai anesteziologai – reanimatologai ir intensyviosios terapijos slaugytojai. Anesteziologijos – reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyrius visą parą pasiruošęs priimti sunkiausius ligonius. Gydant pacientus gydytojams anesteziologams – reanimatologams  padeda ir kitų specialybių gydytojai: terapeutai, chirurgai, traumatologai, neurologai, ginekologai, radiologai, endoskopuotojai, echoskopuotojai ir kt.

Pacientai į šį skyrių patenka dėl įvairių organų sistemų funkcijų sutrikimų, sunkių traumų, apsinuodijimų, kai yra būtinas pastovus paciento gyvybinių funkcijų sekimas ir jų palaikymas medicinos prietaisų pagalba, intensyvus medikamentinis gydymas. Ligonių gyvybines funkcijas padeda stebėti ir užtikrinti šiuolaikinė medicininė įranga.

Anesteziologijos – reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje visą parą teikiama intensyvi reanimacinė pagalba. Šiame skyriuje gydomi sunkiausi, sudėtingiausi pagal esamą būklę, pacientai.

Skyriaus vedėja – Asta Saladienė.

Vyr. slaugos administratorė –L.e.p. Lina Kaliukevičiūtė