ILGAMETĖS VŠĮ TRAKŲ LIGONINĖS GYDYTOJOS APDOVANOTOS KUNIGAIKŠČIO VYTAUTO DIDŽIOJO MEDALIAIS

2018-02-26
Vytauto-apdovanojimai-1200x900.jpg

Šių metų vasario 16 d., minint Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, Kunigaikščio Vytauto Didžiojo nominacijomis buvo pagerbti Trakų rajonui labiausiai nusipelnę žmonės. Apdovanojimai ir šventinis koncertas vyko Trakų Švenčiausiosios Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčioje.

Džiugu, kad už sveikatos apsaugos plėtrą ir sveikos gyvensenos propagavimą įvertintos ir I-ojo laipsnio Kunigaikščio Vytauto Didžiojo medaliais apdovanotos dvi ilgametės VšĮ Trakų ligoninės gydytojos: Akušerijos-ginekologijos skyriaus vedėja Vilija Variakojienė ir fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Aleksandra Romaslovskaja.

Sveikiname ir didžiuojamės ligoninės kolektyve turėdami nusipelniusias gydytojas!