Informacinis reportažas apie Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programą

2014-12-12

Norime pasidžiaugti ir su Jumis pasidalinti išskirtiniu reportažu apie mūsų ligoninę, kuri šiuo metu kartu su dar 23 Lietuvos ligoninėmis dalyvauja Lietuvos Respublikos ir Šveicarijos konfederacijos programoje „Energiją tausojančių technologijų įdiegimas Lietuvos ligoninėse, teikiančiose sveikatos priežiūros paslaugas nėščiosioms, gimdyvėms ir naujagimiams“.

Reportažo tikslas – trumpai pristatyti esamą VŠĮ Trakų ligoninės Akušerijos skyriaus situaciją, kokie darbai yra būtini siekiant užtikrinti šiuolaikiškesnę ir jaukesnę aplinką nėščiosioms ir jų mažyliams bei kokių rezultatų tikimasi pasiekti įgyvendinus projektą „Energiją tausojančių technologijų įdiegimas VŠĮ Trakų ligoninėje, teikiančioje sveikatos priežiūros paslaugas nėščiosioms, gimdyvėms ir naujagimiams“.

Daugiau informacijos apie pačią programą ir projektą rasite: https://www.trakuligonine.lt/lietuvos-ir-sveicarijos-bendradarbiavimo-programa/