Naujienos

PASIRAŠYTOS TRAKŲ LIGONINĖS 3D3P KORPUSO MODERNIZAVIMO IR AKUŠERIJOS – GINEKOLOGIJOS SKYRIAUS PAPRASTOJO REMONTO DARBO PROJEKTŲ PARENGINIMO IR STATYBOS DARBŲ SUTARTYS

2015 m. sausio mėn. buvo skelbtas atviras supaprastintas konkursas rangos darbams pirkti pagal Lietuvos Respublikos ir Šveicarijos konfederacijos bendradarbiavimo programos projektą „Energiją tausojančių technologijų įdiegimas VšĮ Trakų ligoninėje, teikiančioje sveikatos priežiūros paslaugas nėščiosioms, gimdyvėms ir naujagimiams“.

Nugalėtoju paskelbtos jungtinės veiklos pagrindu veikiančios įmonės UAB “VT statyba” ir UAB “Dauniškis” ir KO, su kuriomis 2015 m. liepos 8 d. buvo pasirašyta dvišalė statybos rangos sutartis, siekiant įgyvendinti projekte „Energiją tausojančių technologijų įdiegimas VšĮ Trakų ligoninėje, teikiančioje sveikatos priežiūros paslaugas nėščiosioms, gimdyvėms ir naujagimiams“ numatytas veiklas. 2015 m. liepos 15 d. tarp užsakovo Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos, paramos gavėjo VšĮ Trakų ligoninė, ir rangovo UAB “VT statyba” ir UAB “Dauniškis” ir KO buvo pasirašyta trišalė rangos sutartis, kurios apimtyje bus vykdomi projekte „Nėščiųjų, gimdyvių ir naujagimių sveikatos priežiūros paslaugų gerinimas Lietuvoje“ numatyti darbai. Statybos darbai turi būti užbaigti per devynis mėnesius nuo sutarties pasirašymo.

Po atliktų rangos darbų ligoninės patalpos bus jaukesnės ir šiltesnės, o gydytojų darbas bus palengvintas iš Programos lėšų pristatyta nauja modernia medicinos įranga, kuri leis užtikrinti kokybiškesnes sveikatos paslaugas.