Naujienos

VšĮ Trakų ligoninė kviečia gimdyves į atnaujintą, modernizuotą akušerijos – ginekologijos skyrių!

VšĮ Trakų ligoninė kviečia gimdyves į Akušerijos – ginekologijos skyrių, kuris renovuotas, atnaujintas bei modernizuotas pagal Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programą. Šios programos dėka VšĮ Trakų ligoninėje asmens sveikatos priežiūros paslaugos teikiamos nėščiosioms, gimdyvėms ir naujagimiams naudojant modernią aparatūrą.

Turime erdviai, šiuolaikiškai įrengtą gimdyklą, šalia moderni operacinė, priešgimdymo palata, naujagimių palata su visa reikiama aparatūra. Esame pasiruošę visoms gimdymo komplikacijoms, turime reikalingas priemones, medikamentus, aukštą personalo kvalifikaciją. Akušerijos – ginekologijos skyriuje yra 8 jaukios, komfortiškos, vienvietės palatos. Trys palatos (su atskiru wc/dušu) yra mokamos. Suteikiama galimybė šeimos nariui būti su gimdyve.
VšĮ Trakų ligoninėje neabejojama, kad žindymas – vienintelis teisingas kūdikių maitinimo būdas, nulemiantis normalų vaiko augimą bei vystymąsi. Kiekvienai motinai ir naujagimiui yra sudarytos sąlygos būti kartu visą laiką, jei leidžia būklės. Kiekvienoje palatoje yra įrengta signalizacija, todėl kilus neaiškumams, ar prireikus pagalbos, akušerijos – ginekologijos skyriaus malonus, paslaugus kolektyvas galės pagelbėti tuojau pat. Papildoma informacija teikiama telefonu: 8 603 33886 Gerą pacienčių priežiūrą visą parą užtikrina gydytojai akušeriai-ginekologai, gydytojai neonatologai ar gydytojai pediatrai, akušerės, naujagimių slaugytoja ir pagalbinės medicinos darbuotojos. Maloniai kviečiame ir laukiame Jūsų atvykstant!
Kaip mus rasti?
Mindaugo g. 13, Trakai, tel. 8 603 33886